Najlacnejšie notebooky a načo si dávať bacha

Tipy

Spýtal som sa na to Google a on mi na to odpoveď
Približný počet výsledkov: 20 800 (0,33 sekúnd)
Koľkoooooo??? Ja toľko výsledkov nebudem prezerať.
Ako prvý výsledok je notebooky.heureka.sk, na ktorý klikám (predsa je na prvej pozícii).
Na Heureke som hore musel ešte zmeniť zoradenie podľa najnižšej ceny, aby som naozaj videl tie najlacnejšie notebooky. V čase môjho bádania to bol Acer Chromebook 11 NX.MQNEC.001.

Najlacnejsie notebooky na heureka.sk

Hm, cena sa mi nezdala najlacnejšia, lebo pri rýchlom preskenovaní prvých piatich Google výsledkov som si pamätal na menšie číslo. Vrátil som sa späť, aby som si to overil a pamäť ma neklamala.
Zrovna pri našom webe bola štartovacia cena notebookov od 169 Euro.

Najlacnejsie notebooky podla google.sk

Tak som sa preklikol na podstránku notebookov lacne-pc.sk a klikol na zoradenie podľa najnižšej ceny, aby som si to preveril.  A hľa, bol to notebook Lenovo ThinkPad T61 + Nová batéria a Taška (hm, ešte taška zadarmo)

najlacnejsie notebooky na lacne=pc.sk

Samozrejme mohol som to kľudne prispôsobiť či spraviť si to vo Photoshope, však?
Samozrejme, ale nechcel som sa s tým babrať, proste v čase písania tohto článku to takto vyšlo. :D Pre neveriacich tu je odkaz na stránku z Google pamäte, ktorá sa, ale bohužial aktualizuje pri zmene danej stránky. Screenshotom tej Google cache stránky som nestrácal čas, lebo to sa dá upraviť vo Photoshope. Skúsil som skontrolovať na web.archive.org, ale bohužial pre danú stránku tam neni história.
Takže ostáva ti veriť mi :)

Ponaučenie?
POZOR s prvými výsledkami na Google. Údaj pri lacne-pc.sk bol aktuálny (plus bod pre Google), ale zoradenie už nebolo 100%. Pravdaže cena neni všetko.
U mňa kúpa závisí aj od dĺžky záruky ponúkanej na tovar, od značky výrobcu, dôveryhodnosti predajcu, atď.

PS: Zo zvedavosti som skúsil googliť s frázou notebook do, že čo mi ponúkne a našepkávač zobrazil frázu notebook do 100 eur.
Vo výsledkoch boli samé inzeráty s nadpismi ako ponúkam, predám, atď, ale o tomto už v nasledujúcom článku.notebook do 100 eur

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.